ماموریت واحد شبکه و سخت افزار

واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه خدمات شبکه و فروش انواع سخت افزار، تجهیزات شبکه، کامپیوتر و ماشین های اداری راه اندازی شده است.
واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد.
این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد. همچنین به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان | فروش انواع سخت افزارو کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است.

چرا از خدمات شبکه و سخت افزار ناربن استفاده کنیم ؟

رضایت

امنیت

سرعت

فروشگاه اینترنتی آتایمان

شرکت ناربن به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان فروش انواع سخت افزار و کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است

خدمات شبکه ناربن

این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد.