راهکارهای نوین پرداخت سپیدز

راهکارهای نوین پرداخت سپیدز

ارسال لینک پرداخت از طریق پیامک

در روش‌های رایجی چون پرداخت نقدی و استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان سیار برای سفارش های غیر حضوری، محدودیت‌هایی از قبیل نداشتن پول نقد متناسب با مبلغ فاکتور و یا تمام شدن باطری کارت خوان و…. همواره هزینه‌ها و مشکلات بسیاری برای صاحبان رستوران در بر داشته است. در راهکار نوین سپیدز برای حل مشکلات فوق، پس از ثبت سفارش مشتری در نرم‌افزار رستورانی سپیدز، لینکی از طریق پیامک برای مشتری ارسال می‌گردد که حاوی فاکتور خرید و گزینه پرداخت می‌باشد. مشتری پس از بررسی فاکتور خود، می‌تواند از طریق گزینه پرداخت، صورت‌حساب خود را تسویه نماید. پس از این عمل، پیامک تأیید پرداخت فاکتور برای پیک ارسال می‌گردد. از مزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرداخت کامل مبلغ سفارش
واریز مستقیم وجه به حساب رستوران
امکان پرداخت با هر نوع کارت بانکی
امنیت پرداخت
سهولت پرداخت
حذف محدودیت های ناشی از استفاده از پوز بانکی

اتصال مستقیم نرم‌افزار سپیدز به پوز بانکی

این روزها استفاده از دستگاه کارت‌خوان برای پرداخت الکترونیک به‌جای پول نقد، آرام‌آرام در حال فراگیر شدن است؛ اما در کنار تمامی مزایای آن، این تکنولوژی نیز خالی از عیب نبوده و نواقصی از قبیل خطاهای انسانی در وارد نمودن مبلغ فاکتور را نیز در بر داشته است. شرکت نرم‌افزاری سپیدز، برای برطرف نمودن این مشکل، امکان اتصال یکپارچه نرم‌افزار سپیدز به دستگاه کارت‌خوان بانکی را فراهم آورده است. لذا مبلغ فاکتور مربوط به سفارش مشتری به‌طور خودکار و مستقیم به دستگاه کارت‌خوان منتقل شده و قابل پرداخت می‌باشد. مزایای کلی: کاهش خطای انسانی در ورود مبلغ افزایش سرعت پرداخت راحتی در پرداخت کاهش خطاهای حسابداری مربوط به پرداخت‌های انجام‌شده توسط دستگاه کارت‌خوان

دستگاه تبلت کارت خوان

این دستگاه، نسل جدیدی از تبلت های سفارش گیر گارسون می باشد که علاوه بر اخذ سفارش در سر میز توسط گارسون، همچنین، از قابلیت های زیر برخوردار است:

تجمیع دستگاه هایی چون کارتخوان سیار، پرینتر فاکتور سفارش، تبلت، اسکنر همگی در یک دستگاه
امکان سفارش گیری، پرداخت مبلغ و پرینت فاکتور در سر میز مشتری توسط گارسون.
افزایش سرعت دریافت و پرداخت سفارش ها
افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مشتری و به دنبال آن کسب رضایت مشتری
ظاهری زیبا و جذاب

کیوسک سفارش دهی

محصول «کیوسک» یک پلتفرم سفارش غذا مخصوص مشتریان رستوران است. مشاهده منوی رستوران به همراه تصاویر غذا، امکان ثبت سفارش توسط مشتری با استفاده از سیستم لمسی و پرداخت از طریق کارت‌خوان متصل به کیوسک از قابلیت‌های کیوسک سفارش دهی است. کیوسک سفارش غذا با اتصال به نرم‌افزار رستوران سپیدز، سفارش‌های ثبت‌شده توسط مشتریان را به سیستم مرکزی صندوق فروش انتقال می‌دهد و هم‌زمان یک نسخه از سفارش‌های ثبت‌شده را به‌صورت خودکار به پرینتر ویژه گارسون در آشپزخانه، ارسال می‌‌کند. از مزایای کیوسک سفارش دهی غذا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاهش زمان انتظار در صف سفارش
کاهش هزینه نیروی انسانی
سهولت در سفارش گیری
کاهش خطا در ثبت سفارش