ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

پشتیبانی

پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر محصول یکی از مهم‌ترین نقاط قوت آن محسوب می‌گردد. محصول بدون پشتیبانی نمی‌تواند برای استفاده‌کنندگان قابل اتکا و مورد اعتماد باشد.

شرکت ناربن با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان خود برای ارائه خدمات پشتیبانی به موقع، مناسب و موثر تاکید دارد. از این رو مرکز پشتیبانی ناربن همیشه مورد توجه مدیریت کلان شرکت نیز بوده است.

مرکز پشتیبانی ناربن با بهره گیری از کارشناسان با تجربه در زمینه حسابداری و نرم افزار های مالی و با استفاده از زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری موجود، آماده ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به اعضای خانواده بزرگ ناربن می باشد.

ویدیو معرفی بخش پشتیبانی ناربن

مرکز پشتیبانی ناربن در راستای ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و سرعت مطلوب، سعی نموده است تا خدمات خود را به شکل های مختلفی در اختیار خانواده ناربن قرار دهد، و همواره سعی در بهبود کیفیت و همچنین توسعه خدمات خود نیز نموده است. این شرکت تجربه و تخصصی را كه طی فروش و پياده‌سازی سيستم‌های نرم افزاری در هزاران شرکت و موسسه اقتصادی كسب نموده است را در اختيار مشتريان قرار می‌دهد.

مجموعه خدمات پس از فروش قابل ارائه به مشتریان:

1- نصب سیستم های مالی در محل مورد نظر مشتری

2- آموزش سیستم های مالی مورد نیاز مشتری در محل مشتری

3- استقرار و راه اندازی سیستم های مالی

4- کانورت اطلاعات از سیستم قبلی به سیستم سپیدار

5- رفع مشکلات فنی سیستم به صورت مراجعه حضوری

6- طراحی گزارشات خاص و فرم های مورد نیاز در سیستم های مالی

7- مشاوره تخصصی برای استفاده بهتر از سیستم های مالی

8- تحویل و بروز رسانی آخرین نسخه های نرم افزاری

درخواست مشاوره رایگان

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما