ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

قیمت نرم افزار سپیدار

نرم افزار سپیدار یکی از معتبرترین نرم‌افزارهای مالی و حسابداری است. در این صفحه قیمت نرم افزار سپیدار را مشاهده خواهید کرد. همچنین می‌توانید فرم انتهایی را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
  • سیستم ها

  • زیر سیستم ها

  • امکانات جانبی

  • قیمت: 60,000,000 ریال
  • قیمت: 60,000,000 ریال
  • قیمت: 30,000,000 ریال
  • اطلاعات تکمیلی

  • این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت سپیدار

یکی از سوالات رایج مخاطبان و مشتریان قیمت سپیدار است. خرید نرم افزار سپیدار تنها از نمایندگی‌های سپیدار سیستم صورت می‌گیرد. نامی حساب ناربن یکی از بهترین نمایندگی‌های سپیدار در تهران است که علاوه بر فروش نرم افزار سپیدار، مشاوره و خدمات مالی مرتبط با کسب‌وکارهای مختلف را ارائه می‌دهد.

جهت آشنایی با بسته‌های پیشنهادی سپیدار، سیستم‌های موجود هر بسته در ادامه معرفی می‌شوند که با زدن تیک آن‌ها می‌توانید قیمت نرم‌ افزار سپیدار مورد نیاز خود را پیدا کنید.

توجه کنید که این سیستم‌ها پیشنهاد سپیدار برای هر بسته‌ است و شما می‌توانید خود سیستم‌های مورد نیاز را مطابق با نیازمندی‌تان انتخاب کنید.

برای خرید نرم افزار می‌توانید به رایگان فرم موجود در این صفحه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

قیمت نرم افزار پخش مویرگی سپیدار

نرم افزار پخش مویرگی سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، تامین‌کنندگان و انبار بازرگانی، پخش، سفارش‌گیری و زیر سیستم فروش پیشرفته است. به منظور مشاهده قیمت نرم افزار پخش مویرگی سپیدار در حسابگر فوق این سیستم‌ها را تیک بزنید.

قیمت نرم افزار بازرگانی سپیدار

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، تامین‌کنندگان و انبار بازرگانی و سیستم سفارشات و خرید خارجی است. جهت آگاهی از قیمت نرم افزار بازرگانی سپیدار تیک این سیستم‌ها را در حسابگر فوق بزنید.

قیمت نرم افزار تولیدی سپیدار

نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، تامین‌کنندگان و انبار تولیدی، سفارش کار(تولید) و زیر سیستم فروش پیشرفته است. جهت اطلاع از قیمت نرم افزار تولیدی سپیدار تیک این گزینه‌ها را در حسابگر بالا بزنید.

قیمت نرم افزار خدماتی سپیدار

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت و فروش خدماتی است. اگر به دنبال اطلاع از قیمت نرم افزار خدماتی سپیدار هستید تیک این سیستم‌ها را در حسابگر بالا بزنید.

قیمت نرم افزار پیمانکاری سپیدار

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت و حسابداری پیمانکاری است. برای اطلاع از قیمت نرم افزار پیمانکاری سپیدار تیک این سیستم‌ها در حسابگر فوق را بزنید.
 

نرم افزار سپیدار نرم افزاری ماژولار شامل سیستم‌های مختلف است. در سایت ناربن با توجه به نیاز خود می‌توانید سیستم‌های مورد نیاز را انتخاب و قیمت را مشاهده نمایید.

جهت تهیه نرم افزار می‌توانید با کارشناسان نامی حساب ناربن تماس بگیرید. شماره تماس ناربن ۰۲۱۷۸۱۴۸۰۰۰ است.

در صورتی که بیش از یک سیستم (یعنی سیستم حسابداری و یک سیستم دیگر)‌ را خریداری نمایید خرید شما شامل ۱۰٪ تخفیف می‌شود.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما