ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

راهکار فروش راهکاران ابری

نرم افزارهای فروش ابری

مدیریت فرایندهای متنوع فروش با در نظر گرفتن پراکندگی جغرافیایی مشتریان و نقش پرسنل فروش در این فرایند، پیچیدگی‌هایی را برای فرایند فروش به همراه دارد که یکی از مهم‌ترین مسائل سازمان‌ها به‌شمار می‌آید.

نرم‌افزار فروش تحت‌وب راهکاران ابری با سیستم‌های دیگر یکپارچه است. با بهره‌گیری از این نرم‌‌افزار، سیستم فروش و ارزیابی و کنترل عملکرد فروشندگان مکانیزه می‌شود.

ارائه اطلاعات دقیق و به موقع از وضعیت فروش

ارائه اطلاعات دقیق و به موقع از وضعیت فروش

متناسب‌سازی فرایند‌های فروش، قیمت‌گذاری و تخفیفات

متناسب‌سازی فرایند‌های فروش، قیمت‌گذاری و تخفیفات

طراحی تخفیفات و جوایز متنوع برای مشتریان

طراحی تخفیفات و جوایز متنوع برای مشتریان

مدیریت و ارزیابی عملکرد کارکنان فروش

مدیریت و ارزیابی عملکرد کارکنان فروش

مجموعه نرم افزارهای فروش تحت وب راهکاران ابری

سیستم‌هایی این راهکار

سیستم فروش ابری

با نرم افزار تحت وب فروش راهکاران ابری همه‌ی فرایند‌های فروش از زمان ثبت درخواست تا زمان صدور صورتحساب را پوشش دهید. نرم افزار فروش با دیگر سیستم‌های انبار، دریافت و پرداخت و بارگیری و توزین یکپارچه است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار فروش ابری شامل تعریف سیاست‌های فروش، تهیه انواع گزارش‌های مرور، کنترل اعتبار مشتری و مدیریت عملیات فروش و برگشت از فروش است.

سیستم فروش ابری

سیستم کمیسیون و پورسانت فروش ابری

با بکارگیری سیستم پورسانت فروش راهکاران ابری، بستری مناسب برای اعمال سیاست‌های مدیریتی در قالب مدل‌های ارزیابی و پورسانت را فراهم کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار پورسانت فروش به عنوان یکی از سیستم‌های نرم افزار تحت وب فروش می‌توان به استفاده از فرمول‌های متنوع و پیچیده و محاسبه‌ی دقیق پورسانت متناسب با فعالیت پرسنل و مقایسه عملکرد با اهداف فروش به شکل مبلغی و مقداری اشاره کرد.

سیستم کمیسیون و پورسانت فروش ابری

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.
favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما