ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

راهکار خرده‌فروشی راهکاران ابری

نرم افزارهای خرده فروشی ابری

انجام سریع و دقیق عملیات، پایش فروشگاه‌ها با وجود گستردگی و پراکندگی جغرافیایی آن‌ها، گرد‌آوری اطلاعات پراکنده و تحلیل اطلاعات برای تعیین سیاست‌گذاری‌های فروش و تامین موجودی کالای فروشگاه‌ها، از مهم‌ترین چالش‌های سازمان‌ها در حوزه‌ی خرده‌فروشی محسوب می‌شود.

راهکار خرده‌فروشی راهکاران ابری از طریق یکپارچگی با سایر ماژول‌ها، به شما کمک می‌کند با مدیریت مکانیزه فروشگاه‌ها، سرعت و دقت عملیات را افزایش دهید و با صرف هزینه‌های کمتر از طریق مدیریت یکپارچه و متمرکز، کسب‌و‌کار خود را مدیریت کرده و تسلط بیشتری روی همه فرآیندهای فروش داشته باشید. راهکار خرده‌فروشی راهکاران ابری راهکاری بهینه برای دفاتر مرکزی و سازمان‌های خرده‌فروشی است که در جهت بهبود فرآیندهای سازمان و همچنین مدیریت بهینه آنها کمک شایانی خواهد کرد.

گزارش‌گیری‌های منعطف و دقیق

گزارش‌گیری‌های منعطف و دقیق

تعریف انواع جشنواره‌های فصلی

تعریف انواع جشنواره‌های فصلی

کنترل موجودی به‌روز فروشگاه‌ها

کنترل موجودی به‌روز فروشگاه‌ها

جمع‌آوری اطلاعات همه مراکز فروش در دفتر مرکزی

جمع‌آوری اطلاعات همه مراکز فروش در دفتر مرکزی

مجموعه نرم افزارهای خرده فروشی ابری راهکاران ابری

سیستم‌هایی این راهکار

سیستم دفتر مرکزی خرده فروشی

به کمک این سیستم، همه‌ی فرآیندهایی که به شکل متمرکز از سوی دفتر مرکزی برای فروشگاه‌ها سیاست‌گذاری می‌شود را مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم دفتر مرکزی خرده‌فروشی ابری مدیریت موجودی کالاهای انبار سازمان، مدیریت بهینه ارسال کالا برای همه مراکز فروش و امکان تعریف پروموشن و سیاست‌گذاری است.

سیستم دفتر مرکزی خرده فروشی

سیستم صندوق خرده فروشی

به کمک سیستم صندوق خرده‌فروشی، فرایند‌های هر یک از صندوق‌های فروشگاه را به‌صورت درست، متمرکز و بهینه مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم صندوق خرده ‌فروشی ابری تنظیمات پیش فرض مورد نظر صندوقداران به جهت داشتن سهولت کار کاربری، امکان گزارش گیزی از میزان بن های دریافتی به تفکیک هر طرف قرارداد و یکپارچگی بین فرایندهای فروش و انبار است.

سیستم صندوق خرده فروشی

سیستم فروشگاه خرده فروشی

به کمک سیستم فروشگاه خرده‌فروشی، می‌توانید همه فرآیند‌های موجود در سطح هر فروشگاه را به بهترین شکل مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم فروشگاه خرده فروشی ابری یکپارچگی اطلاعات بین ترازو، کارتخوان و سایر سخت‌افزار‌ها با صندوق، تسویه جداگانه به ازای هر صندوق و هر صندوقدار و شناسایی میزان کسری و اضافی هر صندوق به تفکیک صندوقدار و مدیریت فرایندهای مربوط به صندوق‌های فروش و سرپرستی صندوق است.

سیستم فروشگاه خرده فروشی

سیستم مدیریت وفادار‌سازی مشتریان

به کمک سیستم وفادارسازی مشتریان می‌توانید فرآیندهای منعطف مرتبط با باشگاه مشتریان هر سازمان تدوین کنید و طرح‌های تشویقی برای تکرار خرید مشتریان وفادار سازمان در نظر بگیرید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم وفادارسازی مشتریان ابری شامل پوشش انواع سیاست‌های وفاداری، گزارش‌گیری منعطف از اطلاعات وفاداری و مدیریت انواع کارت‌های مشتریان و طرح‌های وفادارسازی مشتریان است.

سیستم مدیریت وفادار‌سازی مشتریان

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.
favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما