ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار همکاران سیستم

بسته بازرگانی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار، کنترل موجودی انبار و محاسبه‌ی سود و زیان کالا را برای شما ساده می‌کند؛ با آگاهی از میزان و زمان سفارش هر کالا، می توانید کنترل دقیق‌تری بر موجودی انبار داشته باشید؛ هم‌چنین با آگاهی از کالاهای پرفروش و محاسبه‌ی سود به تفکیک هر کالا، می توانید کالهای پرسود را شناسایی کنید و میزان سود شرکت را افزایش دهید. این بسته با 5 سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، تامین کنندگان و انبار،دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های بازرگانی است.

درخواست دمو (جلسه مشاوره)

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید فرم زیر را تکمیل نمایید.

چرا نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار؟

سیستم های بسته بازرگانی سپیدار

معرفی نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار

سوالات متداول نرم افزار حسابداری بازرگانی

بسته بازرگانی سپیدار شامل سیستم های حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار بازرگانی و مشتریان و فروش می باشد. و به صورت پیش فرض تک کاربره بوده و قابلیت تعریف دو شرکت همزمان را دارد. در صورتی که مشتریان بخواهند بیشتر از یک کاربر از نرم افزار سپیدار استفاده نمایند، می توانند با تهیه نسخه شبکه سپیدار از قابلیت چندکاربر همزمان سیستم استفاده نمایند. همچنین شرکت هایی که نیاز دارند، در سیستم نرم افزاری سپیدار بیشتر از دو شرکت همزمان استفاده نمایند، با تهیه دیتای اضافه این امکان برایشان میسر خواهد بود.

بسته بازرگانی مناسب تمامی شرکت هایی است که اقدام به خرید و فروش کالا (اعم از واردات و صادرات) و خدمات می نمایند. با خرید بسته بازرگانی سپیدار سیستم علاوه بر خرید و فروش کالا، می توان خدمات را نیز در سیستم تعریف نموده و اقدام به خرید و فروش خدمات نمود.

مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت بسته بازرگانی سپیدار به صفحه قیمت نرم افزار سپیدار مراجعه نمایید.

  • گزارشات سیستم فروش :

 گزارش سود و زیان فروش به تفکیک کالا  – گزارش بیشترین و کمترین میزان فروش از نظر تعدادی و ریالی              – گزارش میزان فروش بازاریاب اعم از تعدادی و ریالی – گزارش فروش به تفکیک شهر و استان – گزارش فروش بر اساس گروه های کالایی و گروه های مشتری و گزارشات و نمودارهای مدیریت

  • گزارشات سیستم انبار :

 گزارش مرور تعدادی و ریالی کالاها به تفکیک انبار –  گزارش کاردکس کالا – گزارشات انبار گرداتی ( کسر و اضافی انبار ) – گزارش تامین کنندگان و کالاهای خریداری شده از هر تامین کننده

  • گزارشات سیستم دریافت و پرداخت :

 گزارش تاریخ سررسید اسناد دریافتی و اسناد پرداختی – گزارش وضعیت چکها و مراحلی که برای هر برگه چک دریافتی یا پرداختی انجام شده است – گزارشات مغایرت بانک – اعلام زمان تاریخ سررسید چکها – گزارشات موجودی بانکها و موجودی صندوق ها

  • گزارشات سیستم حسابداری :

گزارشات ترازنامه – گزارشات سود و زیان – گزارشات دفاتر قانونی – گزارش مرور حسابها به تفکیک سرفصل حسابها

و کلی گزارشات دیگر که در بسته بازرگانی تعبیه و طراحی شده است.

بهای تمام شده کالای فروش رفته در بسته بازرگانی به روش میانگین موزون انجام می شود.

تمامی دستگاه های کارتخوان موجود در بازار امکان اتصال به سیستم سپیدار را دارند. و مشتریان می توانند کالاها را از طریق دستگاه بارکد خوان در سیستم ثبت نمایند و عملیات ورود و خروج کالا می تواند از طریق دستگاه بارکدخوان ثبت شود. همچنین امکان تعریف بارکد خطی و QR Code (بارکد دوبعدی) در سیستم سپیدار وجود دارد.

امکان ثبت عملیات انبارگردانی در بسته بازرگانی تعبیه شده است. بدین صورت که بعد از شمارش فیزیکی انبار می توان موجودی شمارش شده را در سیستم ثبت نمود و خود سیستم از طریق فرم انبارگردانی اقدام به مقایسه با موجودی سیستم نموده و کسر و اضافات انبار را شناسایی می نماید. و در نهایت اقدام به صدور سند کسر و اضافات انبار می کند.

بله، گزارشات مربوط به تحریر دفاتر قانونی در بسته بازرگانی در دسترس مشتریان می باشد. بدین صورت که بعد از عملیات پایان سال و صدور سند احتتامیه و صدور سند کل، می توان از این گزارشات بابت تحریر دفاتر روزنامه و کل استفاده کرد.

گزارشات ترازنامه و صورت سودو زیان که جزو صورت های مالی اساسی می باشد، در سیستم حسابداری بسته بازرگانی در دسترس می باشد.

بله، مشتریان عزیز می توانند با تهیه زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار سیستم، به این امکان دسترسی داشته باشند. بدین صورت که می توان برای تمامی فرم های مربوط به فروش و خرید و دریافت و پرداخت الگوی ارسال پیامک طراحی کرد و با ثبت هر کدام از عملیات، پیامک مربوطه به مشتری یا تامین کننده ارسال شود.

در سیستم سپیدار امکان تعریف کاربران و تعیین دسترسی آنان در سطح هر فرم از سیستم و چه عملیاتی را هر کاربر بر روی هر فرم بتواند انجام دهد، تعبیه شده است.

بله می توان برای کاربر انبار و یا هر کاربر دیگری که بخواهد از سیستم سپیدار استفاده نماید، تنها دسترسی تعدادی انبار را اختصاص داد. با این کار کاربران محدود شده دیگر به ریال انبار دسترسی نخواهند داشت.

درصورتی که شرکت بازرگانی با ارزهای مختلف معامله می نماید و دریافت و پرداخت ارزی دارد، با تهیه زیر سیستم ارزی از این امکان برخوردار خواهد شد. امکانات زیر سیستم ارزی شامل: امکان تعریف ارزهای مختلف با نرخ های مختلف – امکان تعریف حساب های بانکی و صندوق با ارزهای مختلف – امکان ثبت تمامی معاملات تجاری با ارزهای تعریف شده در سیستم – امکان دریافت و پرداخت براساس ارزهای مختلف تعریف شده در سیستم – امکان گزراشگیری تمامی حسابها بر اساس ارز تعریف شده علاوه بر ارز پایه(ریال) مانند گزارشات فروش، گزارشات انبار، گزراش مرور حسابها و گزارشات حسابهای بانکی و صندوق ارزی و امکان صدور سند تسعیر ارز به صورت اتوماتیک می باشد.

سیستم انبار بازرگانی در بسته بازرگانی به صورت پیش فرض تک واحدی می باشد. بدین صوت که در زمان تعریف کالا در سیستم انبار بازرگانی می توان یک واحد سنجش کالا برای هر کالا تعریف نمود. در صورتی که کالایی با دو واحد سنجش وجود داشته باشد، مشتریان می توانند این امکان را با تهیه زیر سیستم دو واحدی کالا در اختیار داشته باشند. بدین صورت که با تهیه این زیر سیستم امکان تعریف واحد دوم (واحد فرعی) برای تمامی کالاها با نسبت تبدیل امکانپذیر خواهد بود. همچنین در تمامی عملیات انبار و فروش می توان کالاهایی که دو واحدی برای آنها تعریف شده است، هم بر اساس واحد اصلی هم بر اساس واحد فرعی عملیات را ثبت نموده و گزراشات کالاها هم در سیستم انبار و هم در سیستم مشتریان و فروش به صورت هر دو واحد سنجش کالا امکانپذیر است.

بله این امکان با تهیه زیر سیستم ردیابی کالا در دسترس می باشد. بدین صورت که با تهیه زیر سیستم ردیابی کالا امکان پیگیری و رهگیری کالا بر اساس رنگ، سایز، برند، شماره سریال، سری ساخت، تاریخ انقضاء و ….. (مشخصه متغیر برای یک کالا) خواهد بود. همچنین با تهیه این زیر سیستم از تعریف تعدد کالاها بر اساس مشخصه های متغیر جلوگیری شده و گزارش گیری در سیستم سهل و آسان می شود.

بله این امکان با تهیه زیر سیستم توزین در دسترس می باشد. بدین صورت که نرم افزار باسکول از طریق برنامه رابط به نرم افزار سپیدار وصل گردیده و امکان ثبت وزن پر و خالی و درصد افت کالا در خودرو در هنگام باسکول وحود دارد و تمامی اطلاعات در زمان ورود و خروج کالا و به هنگام باسکول به نرم افزار سپیدار منتقل می شود.

بله امکان طراحی گزراشات مورد نیاز مشتریان توسط کارشناسان ناربن وجود دارد. همچنین در سایت ناربن تعداد زیادی از گزارشات خاص در دسترس می باشد.

جهت استفاده از این گزارشات می توانید به لینک  https://narban.com/services/complementary-report/ مراجعه نمایید.

بله با خرید بسته بازرگانی، شرکت هایی که علاوه بر کالا اقدام به فروش خدمات می نمایند، می توانند همانند کالا، خدمات قابل ارائه خودشان را در سیستم تعریف نموده و اقدام به فروش آن نمایند. و همچنین سیستم سپیدار بر اساس خدمات تعریف شده، گزارشات متنوعی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بله با تهیه بسته بازرگانی امکان استفاده از گزارشات ارزش افزوده و فایل خرید و فروش فصلی در سیستم موجود می باشد. مشتریان می توانند بابت ارسال ارزش افزوده و خرید و فروش فصلی از این امکان استفاده نمایند.

در بسته بازرگانی امکان تعریف بازاریاب و درصد پورسانت هر کدام از بازاریابان بر اساس فاکتور به صورت پیش فرض وجود دارد. ولی در صورتی که مشتریان بخواهند پورسانت های متنوعی در سطح کالا و یا براساس میزان فروش، حجم فروش و غیره داشته باشند، می توانند با تهیه زیر سیستم فروش پیشرفته به این امکان دسترسی داشته باشند. همچنین امکان تعریف بسته های محصول متشکل از چندین کالا، تخفیفات پلکانی و خطی، تخفیف کالایی، شرایط محاسبه پورسانت بر اساس روش های مختلف، تعیین سقف اعتبار برای مشتریان، رزو کالا بر اساس پیش فاکتور صادر در زیر سیستم فروش پیشرفته امکانپذیر است.

شرکت های بازرگانی که تعداد پرسنل آنان بیشتر می باشد و همچنین جهت کنترل اموال و دارایی ثابت شرکت، می توانند با خرید سیستم حقوق و دستمزد سپیدار (بابت مدیریت حقوق کارکنان شرکت) و سیستم دارایی ثابت سپیدار (بابت مدیریت اموال و دارایی ثابت شرکت) از این امکان استفاده نمایند. لازم به توضیح است که بسته بازرگانی به صورت پیش فرض شامل این سیستم ها نمی باشد.

بله این امکان با تهیه سیستم سفارشات و خرید خارجی در دسترس می باشد. شرکت هایی که خرید کالای آنان به صورت واردات می باشد، می توانند در این سیستم تمامی هزینه های مرتبط با واردات اعم از سفارش کالا، بیمه نامه ها، بارنامه ها، هزینه های گمرکی و سایر هزینه های مرتبط با واردات را ثبت نموده و بهای تمام شده کالای وارداتی را خود سیستم به صورت اتوماتیک محاسبه می نماید.

سیستم سپیدار به صورت پیش فرض داخل شبکه داخلی شرکت و به صورت آفلاین می باشد. ولی مشتریان عزیز می توانند با تهیه راهکار تحت وب سپیدار سیستم (TS Plus) که توسط کارشناسان شرکت ناربن راه اندازی می شود،  نرم افزار سپیدار را به صورت آنلاین از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، مدیریت نمایند.

مشتریانی که وب سایت فروش آنلاین دارند و تمام فروش و یا بخشی از عملیات فروش آنان از طریق وب سایت اینترنتی انجام می شود، می توانند از وب سرویس ارتباط فروشگاه آنلاین با سپیدار سیستم که توسط کارشناسان ناربن طراحی شده است، استفاده نمایند. بدین صورت که تمامی فروش ها و دریافت هایی که در فروشگاه آنلاین انجام شده است، از طریق همین وب سرویس بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک به نرم افزار سپیدار انتقال داده می شود. همجنین امکان ارسال اطلاعات موجودی انبار از سپیدار سیستم به فروشگاه آنلاین در این وب سرویس وجود دارد.

مشتریانی که از نرم افزار CRM بابت مدیریت مشتریان خود استفاده می نمایند و بخشی از عملیات فروش مانند تعریف مشتریان، صدور پیش فاکتور و غیره که در سیستم CRM انجام می شود را می توانند از طریق وب سرویس ارتباط CRM با سپیدار سیستم که توسط کارشناسان ناربن طراحی شده است، به سیستم سپیدار منتقل نمایند. ولی ترجیحا بهتر است از CRM های پیشنهادی شرکت ناربن استفاده نمایند، تا این ارتباط به صورت صحیح انجام شود.

مشتریانی که علاوه بر دفتر مرکزی بخشی از عملیات فروش آنان در فروشگاه و یا فروشگاه های تحت پوشش آنان انجام می شود، مسلما سیستم نرم افزاری فروشگاهی آنان متفاوت از سیستم سپیدار می باشد، می توانند از وب سرویس ارتباط نرم افزار دشت و یا سایر نرم افزارهای فروشگاهی با سپیدار سیستم که توسط کارشناسان ناربن طراحی شده است، استفاده نمایند. بدین صورت که تمامی فروش ها و دریافت هایی که در سیستم فروشگاهی فروشگاه ها ثبت شده است، از طریق همین وب سرویس بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک به نرم افزار سپیدار انتقال داده می شود.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما