ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

ناربن در یک نگاه

شرکت نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و خط مشی ارائه کیفیت حداکثری آماده ارائه خدمات به تمامی موسسات، شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند. این شرکت مجموعه خدمات خود را بر مبنای صداقت، مشتری مداری، اعتماد متقابل و تعهد اجتماعی ارائه می نماید؛ ‎چنین نگرشی سبب شده كه مشتريان نيز به عنوان شريك كاري ما، ‏اين سطح از تعهد و عملكرد را به ديگر همكاران خود در صنعت گسترش دهند.
تلاش های بی وقفه کارشناسان و مدیران ناربن در راستای جلب رضایتمندی مشتریان از طریق افزایش کیفیت خدمات و حرکت در مسیر بهبود مستمر، موجب شده است که امروزه، با افتخار اعلام می کنیم، نامی حساب ناربن اولین دارنده گواهی نامه های ایزو در بخش خدمات مشاوره مالی و مالیاتی و AIS در ایران است. گواهی نامه های مزبور از طرف شرکت معتبر SWISSCERT و در سرفصل های ISO 10002 ، ISO 9001 و ISO 10015 صادر شده اند.

درباره نامی حساب ناربن

فعالیت های ناربن:

الف) نرم افزار های مالی:

این بخش طی 12 سال گذشته همواره در رنکینگ های ارائه شده از طرف شرکت مادر، رتبه های نخست را به خود اختصاص داده است و با ارائه خدمات با کیفیت حضوری و آن لاین، خود را در کنار کاربران و حافظ منافع مشتریان دانسته است.

ب) شبکه و سخت افزار

این بخش با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات شبکه :

توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد. همچنین به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کامپیوتر و انواع سخت افزار نیز اقدام نموده است:

ج) خدمات مالی ناربن

این بخش با توجه به طیف گسترده مشتریان خود، اقدام به ارائه سبد گسترده ای از انواع خدمات حسابداری و مشاوره مالی نموده است. توانایی در ارائه راهکارهای منطبق بر حسابداری مدیریت و حفاظت از منافع مشتریان با ارائه خدمات بهینه مهندسی مالیاتی از نقاط قوت این بخش به حساب می آیند. از طرفی دقت همراه با تسریع در خدمات ثبت و تغییرات شرکت ها، رضایت مندی مشتریان را افزایش داده است.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما