ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار همکاران سیستم

بسته پیمانکاری نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار افزون بر سادگی، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را با دقت و سرعت بسیار برای شما فراهم می کند؛ هم‌چنین ابزاری قدرتمند برای مدیریت مالی هم‌زمان چند پروژه پیمانکاری است که امکان محاسبه بهای تمام شده‌ی هر پروژه و قرارداد را در لحظه فراهم می کند.

درخواست دمو (جلسه مشاوره)

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید فرم زیر را تکمیل نمایید.

ویژگی های بسته پیمانکاری سپیدار (نسخه جدید):

سیستم های بسته پیمانکاری سپیدار

معرفی نرم افزار حسابداری پیمانکاری سپیدار

سوالات متداول نرم افزار حسابداری پیمانکاری

بسته پیمانکاری سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، انبار تولیدی، پیمانکاری می‌باشد. و به صورت پیش فرض تک کاربره بوده و قابلیت تعریف دو شرکت همزمان را دارد. در صورتی که مشتریان بخواهند بیشتر از یک کاربر از نرم افزار سپیدار استفاده نمایند، می‌توانند با تهیه نسخه شبکه سپیدار از قابلیت چندکاربر همزمان سیستم استفاده نمایند. همچنین شرکت‌هایی که نیاز دارند، در سیستم نرم افزاری سپیدار بیشتر از دو شرکت همزمان استفاده نمایند، با تهیه دیتای اضافه این امکان برایشان میسر خواهد بود.

بسته پیمانکاری مناسب تمامی شرکت‌هایی است که اقدام به ارائه خدمات پیمانکاری میباشند. همچنین با تهیه بسته پیمانکاری امکان محاسبه بهای تمام شده هر پروژه، درصد پیشرفت هر پروژه و گزارش سود و زیان هر پروژه   فراهم می‌گردد.

مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت بسته پیمانکاری سپیدار به صفحه قیمت نرم افزار سپیدار مراجعه نمایید.

  • گزارشات سیستم پیمانکاری:

مرور قراردادهای پیمانکاری اعم از قراردادهای پیمانکاری و پیمانکاری جزء به تفکیک پروژه و قراراد. درصد پیشرفت هر پروژه. میزان مواد مصرفی و دستمزد و سربار هر پروژه. امکان تسهیم هزینه‌های سربار و حقوق دستمزد کارکنانی که مستقیم در اجرای پروژه  فعالیت ندارند. مبالغ تسویه شده هر  صورت وضعیت و صورت هزینه‌های  ثبت شده. گزارش پیمانکاران جزء به تفکیک هر قرارداد و پروژه. گزارش تاریخ سررسید ضمانت نامه‌ها و تاریخ سررسید قرارداد‌ها و تاریخ‌های تحویل بخش‌هایی از کار در قرارداد.   

  • گزارشات سیستم انبار تولیدی:

 گزارش مرور تعدادی و ریالی کالاها به تفکیک انبار –  گزارش کاردکس کالا – گزارشات انبار گرداتی ( کسر و اضافی انبار ) – گزارش تامین کنندگان و کالاهای خریداری شده از هر تامین کننده – گزارش مصرف مواد  و مصالح-

  • گزارشات سیستم دریافت و پرداخت:

 گزارش تاریخ سررسید اسناد دریافتی و اسناد پرداختی – گزارش وضعیت چکها و مراحلی که برای هر برگه چک دریافتی یا پرداختی انجام شده است – گزارشات مغایرت بانک – اعلام زمان تاریخ سررسید چکها – گزارشات موجودی بانکها و موجودی صندوق‌ها

  • گزارشات سیستم حسابداری:

گزارشات ترازنامه – گزارشات سود و زیان – گزارشات دفاتر قانونی – گزارش مرور حسابها به تفکیک سرفصل حسابها

و کلی گزارشات دیگر که در بسته بازرگانی تعبیه و طراحی شده است.

بله، این امکان در سیستم پیمانکاری وجود دارد که فهرست بهایی که برای هر فصل سال مشخص میشود از آن برای ثبت مفاد قراداد استفاده نمود.

بله این امکان در سیستم پیمانکاری سپیدار وجود دارد که میتوان ضرایب مختلفی اعم از ضرایب افزاینده و ضرایب کاهنده را تعریف نمود و همچنین میتوان ضرایب مربوط به قرارداد‌های پیمانکاری و پیمانکاری جزء را به تفکیک تعریف و در قرارداد‌های پیمانکاری مربوطه ثبت کرد.

بله این امکان در سیستم پیمانکاری سپیدار وجود دارد که مناقصات و ضمانت نامه‌ها را ثبت نمود  و برای شرکت در مناقصه میتوان ضمانت نامه و یا هزینه‌های هزینه‌های شرکت در مناقصه را نیز برای هر مناقصه ثبت نمود. ضمانت نامه‌ها در سیستم پیمانکاری نوع‌های مختلفی اعم از (شرکت در مناقصه، ضمانت نامه بانکی، بابت انجام تعهدات و… ) میباشد که حالت‌های مختلفی را نیز شامل میشود مانند ( بلوکه شدن مبلغ از حساب، برداشتن مبلغ از حساب  بانکی، سند ملکی و… )

بله این امکان در سیستم پیمانکاری وجود دارد که شما صورت وضعیت‌های پیمانکاری و پیمانکاری جزء را تعریف و براساس مقدار تائید شده سند حسابداری آن را صادر میکند.

ثبت صورت هزینه در بسته پیمانکاری به این صورت انجام میگیرد که هزینه‌های انجام شده برای هر پروژه در فرم صورت هزینه ثبت و به دو حالت نقدی و اعتباری ثبت می‌گردد.

تمامی دستگاه‌های کارتخوان موجود در بازار امکان اتصال به سیستم سپیدار را دارند. و مشتریان می‌توانند کالاها را از طریق دستگاه بارکد خوان در سیستم ثبت نمایند و عملیات ورود و خروج کالا می‌تواند از طریق دستگاه بارکدخوان ثبت شود. همچنین امکان تعریف بارکد خطی و QR Code (بارکد دوبعدی) در سیستم سپیدار وجود دارد.

امکان ثبت عملیات انبارگردانی در بسته پیمانکاری تعبیه شده است. بدین صورت که بعد از شمارش فیزیکی انبار می‌توان موجودی شمارش شده را در سیستم ثبت نمود و خود سیستم از طریق فرم انبارگردانی اقدام به مقایسه با موجودی سیستم نموده و کسر و اضافات انبار را شناسایی می‌نماید. و در نهایت اقدام به صدور سند کسر و اضافات انبار می‌کند.

بله، گزارشات مربوط به تحریر دفاتر قانونی در بسته پیمانکاری در دسترس مشتریان می‌باشد. بدین صورت که بعد از عملیات پایان سال و صدور سند احتتامیه و صدور سند کل، می‌توان از این گزارشات بابت تحریر دفاتر روزنامه و کل استفاده کرد.

گزارشات ترازنامه و صورت سودو زیان که جزو صورت‌های مالی اساسی می‌باشد، در سیستم حسابداری بسته پیمانکاری در دسترس می‌باشد.

بله، مشتریان عزیز می‌توانند با تهیه زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار سیستم، به این امکان دسترسی داشته باشند. بدین صورت که می‌توان برای تمامی فرم‌های مربوط به صورت وضعیت و خرید و دریافت و پرداخت الگوی ارسال پیامک طراحی کرد و با ثبت هر کدام از عملیات، پیامک مربوطه به کارفرما یا تامین کننده ارسال شود.

در سیستم سپیدار امکان تعریف کاربران و تعیین دسترسی آنان در سطح هر فرم از سیستم و چه عملیاتی را هر کاربر بر روی هر فرم بتواند انجام دهد، تعبیه شده است.

بله می‌توان برای کاربر انبار و یا هر کاربر دیگری که بخواهد از سیستم سپیدار استفاده نماید، تنها دسترسی تعدادی انبار را اختصاص داد. با این کار کاربران محدود شده دیگر به ریال انبار دسترسی نخواهند داشت.

سیستم انبار تولیدی در بسته پیمانکاری به صورت پیش فرض تک واحدی می‌باشد. بدین صوت که در زمان تعریف کالا در سیستم انبار تولیدی  می‌توان یک واحد سنجش کالا برای هر کالا تعریف نمود. در صورتی که کالایی با دو واحد سنجش وجود داشته باشد، مشتریان می‌توانند این امکان را با تهیه زیر سیستم دو واحدی کالا در اختیار داشته باشند. بدین صورت که با تهیه این زیر سیستم امکان تعریف واحد دوم (واحد فرعی) برای تمامی کالاها با نسبت تبدیل امکانپذیر خواهد بود. همچنین در تمامی عملیات انبار می‌توان کالاهایی که دو واحدی برای آنها تعریف شده است، هم بر اساس واحد اصلی هم بر اساس واحد فرعی عملیات را ثبت نموده و گزراشات کالاها هم در سیستم انبار و هم در سیستم مشتریان و فروش به صورت هر دو واحد سنجش کالا امکانپذیر است.

بله این امکان با تهیه زیر سیستم ردیابی کالا در دسترس می‌باشد. بدین صورت که با تهیه زیر سیستم ردیابی کالا امکان پیگیری و رهگیری کالا بر اساس رنگ، سایز، برند، شماره سریال، سری ساخت، تاریخ انقضاء و….. (مشخصه متغیر برای یک کالا) خواهد بود. همچنین با تهیه این زیر سیستم از تعریف تعدد کالاها بر اساس مشخصه‌های متغیر جلوگیری شده و گزارش گیری در سیستم سهل و آسان می‌شود.

بله این امکان با تهیه زیر سیستم توزین در دسترس می‌باشد. بدین صورت که نرم افزار باسکول از طریق برنامه رابط به نرم افزار سپیدار وصل گردیده و امکان ثبت وزن پر و خالی و درصد افت کالا در خودرو در هنگام باسکول وحود دارد و تمامی اطلاعات در زمان ورود و خروج کالا و به هنگام باسکول به نرم افزار سپیدار منتقل می‌شود.

بله امکان طراحی گزراشات مورد نیاز مشتریان توسط کارشناسان ناربن وجود دارد. همچنین در سایت ناربن تعداد زیادی از گزارشات خاص در دسترس می‌باشد.

جهت استفاده از این گزارشات می‌توانید به لینک  https: //narban. com/services/complementary-report/ مراجعه نمایید.

بله با تهیه بسته پیمانکاری امکان استفاده از گزارشات ارزش افزوده و فایل خرید و فروش فصلی در سیستم موجود می‌باشد. مشتریان می‌توانند بابت ارسال ارزش افزوده و خرید و فروش فصلی از این امکان استفاده نمایند.

شرکت‌های پیمانکاری که تعداد پرسنل آنان بیشتر می‌باشد و همچنین جهت کنترل اموال و دارایی ثابت شرکت، می‌توانند با خرید سیستم حقوق و دستمزد سپیدار (بابت مدیریت حقوق کارکنان شرکت) و سیستم دارایی ثابت سپیدار (بابت مدیریت اموال و دارایی ثابت شرکت) از این امکان استفاده نمایند. لازم به توضیح است که بسته پیمانکاری به صورت پیش فرض شامل این سیستم‌ها نمی‌باشد.

بله این امکان با تهیه سیستم پیمانکاری در دسترس می‌باشد. به این صورت که تمامی صورت هزینه‌ها و مواد و مصالح مصرفی  و هزینه‌های سربار ثبت میگردد بهای تمام شده هر پروژه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد. همچنین شما میتوانید گزارش سود یا زیان هر پروژه را نیز از سیستم پیمانکاری سپیدار سیستم دریافت نمائید.

سیستم سپیدار به صورت پیش فرض داخل شبکه داخلی شرکت و به صورت آفلاین می‌باشد. ولی مشتریان عزیز می‌توانند با تهیه راهکار تحت وب سپیدار سیستم (TS Plus) که توسط کارشناسان شرکت ناربن راه اندازی می‌شود،  نرم افزار سپیدار را به صورت آنلاین از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، مدیریت نمایند.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما