ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

راهکار تدارکات و لجستیک راهکاران ابری

نرم افزارهای انبار و تدارکات ابری

عملیات تدارکات و لجستیک شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، ثبت ورود و خروج کالا به ‌شکل دستی یا با استفاده از بارکد، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی، انجام عملیات خرید و … است. به دلیل پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرایندها، این فعالیت‌ها بخشی از نیازهای اساسی بسیاری از شرکت‌های تولیدی و تجاری هستند.

نرم‌افزار‌های بخش تدارکات و لجستیک راهکاران ابری با ماژول‌های سیستم‌های دیگر یکپارچه‌اند. بهره‌گیری از این سیستم‌ها به انسجام اطلاعات در فرایند‌های تامین کالا و کنترل هزینه‌های نگهداری موجودی کمک می‌کند.

کنترل موجودی سازمان

کنترل موجودی سازمان

مدیریت عملیات کمبود و نگهداشت کالا

مدیریت عملیات کمبود و نگهداشت کالا

اعمال سیاست‌های مورد نظر سازمان در امر خرید

اعمال سیاست‌های مورد نظر سازمان در امر خرید

مدیریت متمرکز عملیات شعب

مدیریت متمرکز عملیات شعب

کاهش خطا‌های نیروی انسانی و افزایش سرعت در فرایند ورود و خروج کالا از انبار و انبار‌گردانی

کاهش خطا‌های نیروی انسانی و افزایش سرعت در فرایند ورود و خروج کالا از انبار و انبار‌گردانی

بهبود فرآیند انتخاب تامین‌کنندگان

بهبود فرآیند انتخاب تامین‌کنندگان

مجموعه نرم افزارهای انبار و تدارکات ابری راهکاران ابری

سیستم‌هایی این راهکار

سیستم خرید و تدارکات

سیستم تدارکات راهکاران ابری از طریق یکپارچه ساختن فرایند‌های انبار‌داری، به انسجام اطلاعات سازمان شما کمک می‌کند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم تدارکات ابری شامل مدیریت عملیات خرید و مرجوعی، تهیه گزارشات مرور، رتبه بندی تامین کنندگان، تعریف سیاست‌های خرید و دسته بندی و اولویت بندی درخواست‌های خرید است.

سیستم خرید و تدارکات

سیستم انبار و حسابداری انبار

سیستم انبار راهکاران ابری به شما کمک می‌کند با ایجاد ارتباط با سایر ماژول‌ها، فعالیت‌های انبار‌داری را برای کاربران ساده‌تر کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم انبار راهکاران ابری شامل قابلیت کدگذاری اتوماتیک کالا، پشتیبانی از انواع بارکد و ثبت اسناد با بارکد، تعریف سیاست خروجی کالا از انبار و ارائه گزارش‌های متنوع مرور، کاردکس، کنترل و آنالیز اطلاعات از موجودی تعدادی و مبلغی و اسناد انبار است. سیستم انبار با حوزه‌های مالی، فروش، مدیریت تولید، تدارکات و لجستیک، MESC، موبایل سرویس و بارکد، پذیرش و توزین و ماژول جانمایی انبار یکپارچه است.

سیستم انبار و حسابداری انبار

سیستم پذیرش و توزین

سیستم پذیرش و توزین شما را قادر می‌سازد فرایندهای بارگیری و خروج کالا را مکانیزه کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم پذیرش و توزین ابری شامل نوبت‌دهی به خودروها، کنترل نوبت‌ها و مجوزهای بارگیری در زمان صدور براساس آخرین وضعیت خودرو و راننده و صدور مجوز بارگیری براساس مجوزهای فروش است. سیستم پذیرش و توزین با دیگر ماژول‌های انبار، فروش و سخت افزار باسکول یکپارچه است.

سیستم پذیرش و توزین

سیستم موبایل سرویس انبار

به کمک سیستم موبایل سرویس انبار، فرایند‌های ورود، خروج، انبار‌گردانی و شمارش کالا را مکانیزه کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های موبایل سرویس انبار شامل پشتیبانی از بارکد‌های ثابت و متغیر در فرآیند‌های حسابداری انبار، پشتیبانی از بارکدخوان ثابت و بی‌سیم و پشتیبانی از کالاهای دارای چندین الگوی بارکد است. موبایل سرویس انبار با دیگر سیستم‌های انبار، فروش و تدارکات یکپارچه است.

سیستم موبایل سرویس انبار

سیستم اسناد تجاری

به کمک سیستم اسناد تجاری، همه‌ی فرآیند‌های خرید و تامین موجودی سازمان از خارج از کشور را به خوبی تجزیه و تحلیل و ساماندهی کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم اسناد تجاری ردیابی هزینه‌‌های سفارش‌ها‌ با ایجاد امکان تخصیص تفصیلی به هر سفارش، مدیریت، کنترل و گزارش‌دهی اطلاعات مبلغی خرید کالاها و خدمات منطبق با نیاز هر سازمان و انتخاب تامین‌کننده مناسب با استفاده از گروه‌بندی‌های مورد نظر است.

سیستم اسناد تجاری

سیستم مدیریت جانمایی کالا در انبار

سیستم مدیریت جانمایی کالا در انبار، از طریق یکپارچگی بین انبار و حسابداری انبار به کاربران کمک می‌کند در لحظه از وضعیت موجودی انبار آگاه باشند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم مدیریت جانمایی کالا در انبار شامل ارتباط کالا با ساختار انبار، ثبت محل فیزیکی کالاها در اسناد ورود و خروج انبار، نمایش موجودی کالا به تفکیک قفسه و مشاهده وضعیت موجودی انبار به شکل شماتیک است.
سیستم مدیریت جانمایی کالا در انبار

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.
favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما