ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

شرکت نامی حساب ناربن (نماینده برتر فروش و خدمات پس از فروش سپیدار در ایران) از زمان آغاز به فعالیت خود از سال 1391 تا کنون، با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان خود برای ارائه خدمات پشتیبانی به موقع، مناسب و موثر تاکید داشته است. و ما به عنوان شریک تجاری شما مشتریان عزیز اعتقاد داریم پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر محصول یکی از نقاط قوت آن محسوب می گردد و علی الخصوص نرم افزار مالی بدون پشتیبانی نمی تواند برای استفاده کنندگان قابل اتکاء و مورد اعتماد باشد.

مرکز پشتیبانی ناربن با بهره گیری از کارشناسان با تجربه در زمینه حسابداری و نرم افزار های مالی و با استفاده از زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری موجود، آماده ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش به اعضای خانواده بزرگ ناربن می باشد. شرکت ناربن تجربه و تخصصی را كه طی فروش و پياده‌سازی سيستم‌های نرم افزاری در هزاران شرکت و موسسه اقتصادی كسب نموده است را در اختيار مشتريان عزیز قرار می‌دهد.

شما می توانند با انعقاد قرارداد پشتیبانی سالانه از مجموعه خدمات متنوع پشتیبانی قابل ارائه شرکت ناربن استفاده نمایید.
بسته های پشتیبانی سپیدار به صورت سالانه و به شرح زیر قابل ارائه می باشند :

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

لینک‌های مفید

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما