ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار همکاران سیستم

بسته خدماتی نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار ، با کاربری ساده در ثبت اطلاعات مالی و کنترل میزان ورود و خروج نقدینگی، گزارش های دقیقی را درباره‌ی تمام عملیات مرتبط با چک‌های دریافتی و پرداختی برایتان فراهم می‌کند؛ هم‌چنین با در اختیار گذاشتن گزارش‌های مربوط به فروش خدمات، اطلاعات مالی منسجم و به‌هنگام را برای شما به ارمغان می‌آورد. این بسته با ۴ سیستم، شامل حسابداری، دریافت و پرداخت، فروش خدماتی، دارایی ثابت، پاسخ‌گوی شرکت‌های خدماتی است.

درخواست دمو (جلسه مشاوره)

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید فرم زیر را تکمیل نمایید.

چرا نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار؟

سیستم های بسته خدماتی سپیدار

معرفی نرم افزار حسابداری خدماتی سپیدار

سوالات متداول نرم افزار حسابداری خدماتی

بسته خدماتی سپیدار شامل سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت، و فروش خدماتی می‌باشد. و به صورت پیش فرض تک کاربره بوده و قابلیت تعریف دو شرکت همزمان را دارد. در صورتی که مشتریان بخواهند بیشتر از یک کاربر از نرم افزار سپیدار استفاده نمایند، می‌توانند با تهیه نسخه شبکه سپیدار از قابلیت چندکاربر همزمان سیستم استفاده نمایند. همچنین شرکت‌هایی که نیاز دارند، در سیستم نرم افزاری سپیدار بیشتر از دو شرکت همزمان استفاده نمایند، با تهیه دیتای اضافه این امکان برایشان میسر خواهد بود.

بسته خدماتی مناسب تمامی شرکت‌هایی است که فعالیت اصلی آنها  ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

مشتریان عزیز می توانید برای اطلاع از قیمت بسته خدماتی سپیدار به صفحه قیمت نرم افزار سپیدار مراجعه نمایید.

  • گزارشات سیستم فروش خدماتی:

تعیین قیمت فروش خدمات بر اساس نوع فروش و مدیریت ارائه خدمات، امکان دسترسی سریع به صورتحساب مشتریان، گزارش فروش خدمات به تفکیک مشتری و خدمات ارائه شده، گزارشات خرید خدمات از سایر تامین کنندگان خدمات، گزارش پورسانت کارشناسان ، امکان گروه بندی خدمات و گزارش گیری از هر گروه خدمات

  • گزارشات سیستم دریافت و پرداخت:

 گزارش تاریخ سررسید اسناد دریافتی و اسناد پرداختی – گزارش وضعیت چکها و مراحلی که برای هر برگه چک دریافتی یا پرداختی انجام شده است – گزارشات مغایرت بانک – اعلام زمان تاریخ سررسید چکها – گزارشات موجودی بانکها و موجودی صندوق‌ها، گزارش دسته چکها

  • گزارشات سیستم حسابداری:

گزارشات ترازنامه – گزارشات سود و زیان – گزارشات دفاتر قانونی – گزارش مرور حسابها به تفکیک سرفصل حسابها

و کلی گزارشات دیگر که در بسته خدماتی تعبیه و طراحی شده است.

بله، گزارشات مربوط به تحریر دفاتر قانونی در بسته پیمانکاری در دسترس مشتریان می‌باشد. بدین صورت که بعد از عملیات پایان سال و صدور سند احتتامیه و صدور سند کل، می‌توان از این گزارشات بابت تحریر دفاتر روزنامه و کل استفاده کرد.

گزارشات ترازنامه و صورت سودو زیان که جزو صورت‌های مالی اساسی می‌باشد، در سیستم حسابداری بسته پیمانکاری در دسترس می‌باشد.

بله، مشتریان عزیز می‌توانند با تهیه زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار سیستم، به این امکان دسترسی داشته باشند. بدین صورت که می‌توان برای تمامی فرم‌های مربوطه  الگوی ارسال پیامک طراحی کرد و با ثبت هر کدام از عملیات، پیامک مربوطه به مشتری یا تامین کننده خدمات ارسال شود.

در سیستم سپیدار امکان تعریف کاربران و تعیین دسترسی آنان در سطح هر فرم از سیستم و چه عملیاتی را هر کاربر بر روی هر فرم بتواند انجام دهد، تعبیه شده است.

بله امکان طراحی گزراشات مورد نیاز مشتریان توسط کارشناسان ناربن وجود دارد. همچنین در سایت ناربن تعداد زیادی از گزارشات خاص در دسترس می‌باشد.

جهت استفاده از این گزارشات می‌توانید به لینک  https: //narban. com/services/complementary-report/ مراجعه نمایید.

بله با تهیه بسته خدماتی امکان استفاده از گزارشات ارزش افزوده و فایل خرید و فروش فصلی در سیستم موجود می‌باشد. مشتریان می‌توانند بابت ارسال ارزش افزوده و خرید و فروش فصلی از این امکان استفاده نمایند.

شرکت‌های خدماتی که تعداد پرسنل آنان بیشتر می‌باشد و همچنین جهت کنترل اموال و دارایی ثابت شرکت، می‌توانند با خرید سیستم حقوق و دستمزد سپیدار (بابت مدیریت حقوق کارکنان شرکت) و سیستم دارایی ثابت سپیدار (بابت مدیریت اموال و دارایی ثابت شرکت) از این امکان استفاده نمایند. لازم به توضیح است که بسته خدماتی به صورت پیش فرض شامل این سیستم‌ها نمی‌باشد.

سیستم سپیدار به صورت پیش فرض داخل شبکه داخلی شرکت و به صورت آفلاین می‌باشد. ولی مشتریان عزیز می‌توانند با تهیه راهکار تحت وب سپیدار سیستم (TS Plus) که توسط کارشناسان شرکت ناربن راه اندازی می‌شود،  نرم افزار سپیدار را به صورت آنلاین از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشند، مدیریت نمایند.

اگر شرکت ارائه کننده خدمات برای اینکه بتواند خدمات خود را ارائه کند نیاز به مواد و ملطومات مصرفی داشته باشد باید از سیستم انبار سپیدار سیستم استفاده نمایند بدین صورت که مواد خارج شده از انبار برای آن مرکز هزینه و یا پروژه ثبت می‌شود.

در بسته خدماتی سپیدار علاوه بر فروش خدمات میتوانید خدمات را نیز از سایر تامین کنندگان خریداری نمائید. همچنین اگر خدمتی را خریداری و همان خدمت را به فروش میرساند میتواند گزارش سود و زیان هر خدمت را نیز از بسته خدماتی سپیدار دریافت نماید.

بله این امکان در بسته خدماتی سپیدار وجود دارد بدین صورت که میتوان برای خدمات مرجوع شده از شرف مشتریان فاکتور برگشتی نیز ثبت نمود.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما