شبکه و سخت افزار

ماموریت واحد شبکه و سخت افزار

واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه خدمات شبکه و فروش انواع سخت افزار، تجهیزات شبکه، کامپیوتر و ماشین های اداری راه اندازی شده است. واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد. این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد. همچنین به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان | فروش انواع سخت افزارو کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است.

چرا از خدمات شبکه و سخت افزار ناربن استفاده کنیم ؟

سرعت

امنیت

رضایت

خدمات شبکه ناربن

این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد.

فروشگاه اینترنتی آتایمان

شرکت ناربن به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان فروش انواع سخت افزار و کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است