ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

شبکه و سخت افزار

ماموریت واحد شبکه و سخت افزار

واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن، به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) و به شکل تخصصی‌تر در زمینه خدمات شبکه و فروش انواع سخت افزار، تجهیزات شبکه، کامپیوتر و ماشین های اداری راه اندازی شده است.
واحد شبکه و سخت افزار شرکت ناربن پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه. در همین راستا سعی داریم تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد.
این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد. همچنین به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان | فروش انواع سخت افزارو کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است.

شبکه و سخت افزار

چرا از خدمات شبکه و سخت افزار ناربن استفاده کنیم ؟

سرعت

سرعت

امنیت شبکه

امنیت

رضایت

رضایت

خدمات شبکه ناربن

این واحد با بهره گیری از همکاری خلاق ترین و آزموده ترین کارشناسان خود در زمینه خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه، توانسته به بالاترین سطح مطلوبیت نزد مشتریان خود دست یابد.

فروشگاه اینترنتی آتایمان

شرکت ناربن به منظور حفظ حداکثری منافع مشتریان خود نسبت به راه اندازی فروشگاه اینترنتی آتایمان فروش انواع سخت افزار و کامپیوتر، تجهیزات شبکه و ماشین های اداری نیز اقدام نموده است

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما