ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

راهکار منابع انسانی ابری

نرم افزارهای منابع انسانی ابری

با نرم‌افزارهای سرمایه انسانی راهکاران ابری، می‌توانید واحد منابع انسانی سازمان‌تان را متناسب با نیاز کسب‌وکار مدیریت کنید و با تغییرات خودکار در زمان تغییر قوانین یا صدور احکام اصلاحی، دقت محاسبه‌ی جبران خدمات کارکنان را بالا ببرید.

پوشش‌دهی تنوع نظام‌های جبران خدمات

پوشش‌دهی تنوع نظام‌های جبران خدمات

پردازش و شناسایی کارکنان مشمول ترفیع

پردازش و شناسایی کارکنان مشمول ترفیع

پاسخ‌گویی به الزامات قانونی

پاسخ‌گویی به الزامات قانونی

انعطاف‌پذیری بالا در پیکر‌بندی راهکار

انعطاف‌پذیری بالا در پیکر‌بندی راهکار

مجموعه نرم افزارهای منابع انسانی راهکاران ابری

سیستم‌هایی این راهکار

سیستم جبران خدمات

با بهره‌گیری از نرم افزار جبران خدمات راهکاران ابری بدون نیاز به محاسبات پیچیده و طولانی، همه‌ی فرایندهای حقوق و دستمزد را به‌شکل اتوماتیک انجام دهید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم جبران خدمات ابری پوشش‌دهی تنوع و پیچیدگی‌های نظام‌های جبران خدمات و امکان تهیه‌ی انواع گزارش‌ها از جمله لیست و خروجی فایل بیمه و فایل مالیات و سایر خروجی‌های فایل قانونی است.

سیستم جبران خدمات

سیستم کارگزینی

به کمک نرم افزار کارگزینی راهکاران ابری، نظام پرداختی موردنظر خود را متناسب با کسب‌وکارتان و مطابق با قوانین مرتبط، تعریف و در قبال تغییرات قوانین و آیین‌نامه‌ها چابک‌تر عمل کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم کارگزینی ابری طبقه‌بندی مشاغل و انطباق با فرآیندهای سازمانی با ابزار گردش کار ذر صدور احکام کارگزینی و فرآیندهای ماموریت و مرخصی است.

سیستم کارگزینی

سیستم مدیریت مسیر شغلی

به کمک نرم افزار مدیریت مسیر شغلی، به شکل سیستماتیک مسیر ارتقای شغلی کارکنان را مدیریت کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سیستم مدیریت مسیر شغلی کارکنان، تعریف ساختار ارتقا و ترفیع، ارائه‌ی طلاعات دقیق و به‌موقع از وضعیت کارکنان در هر یک از فرآیندهای ارتقا و ترفیع و متناسب‌سازی رویه‌ها و سیاست‌های مورد نظر سازمان برای گروه‌های مختلف کارکنان است.

سیستم مدیریت مسیر شغلی

درخواست مشاوره رایگان

به منظور اطلاعات بیشتر درباره این راهکار می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد صفحه جدید شوید و فرم مشاوره را تکمیل نمایید.
favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما