ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک

با افزودن زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک به نرم افزار دشت ‌می‌توانید فرصت‌های بسیاری را برای مدیریت بهتر روابط عمومی با مشتریان در جهت افزایش آگاهی از برند و تعامل با مشتریان به وجود آورید. بازاریابی پیامکی، اگر به درستی صورت گیرد می‌تواند تعداد بسیاری از مشتریان را به خرید دوباره از فروشگاه شما ترغیب کند.

اگر با استفاده از زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک بتوانید ارتباطی مستمر و مداوم با مشتریان وفادار خود داشته باشید، مطمئن باشید فروشگاه شما پس از مدتی به جایگاهی خواهید رسید که به آن آگاهی از برند گفته می‌شود. در هر صورت شما می‌توانید مشتریان را با یک پیشنهاد خوب به سمت خود بکشانید. این کار حضور شما را به مشتریان اطلاع می‌دهد و به ایشان می‌فهماند که شما هنوز هم مشغول به کار هستید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در زمینه زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با واحد فروش تماس بگیرید. در ادامه به برخی از امکانات زیرسیستم ارسال و دریافت پیامک اشاره شده است:

  • ارسال خودکار پیام بر اساس الگو دلخواه بعد از ثبت عملیات‌های مرتبط با فروش
  • ارسال پیام انبوه برای مشتریان به منظور اعلام تخفیفات فروشگاه
  • اعلام تبریک تولد از طریق پیامک به کمک سیستم مدیریت پیام
  • اعلام مانده طرف حساب از طریق پیامک
  • اعلام آخرین وضعیت گردش روز صندوق از طریق پیامک

زیر سیستم‌های تکمیلی برای مدیریت و حسابداری پیشرفته فروشگاه

ارسال و دریافت پیامک

ارسال و دریافت پیامک

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما