ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

ثبت شماره همراه برای استفاده از نرم افزار CRM

نرم افزار CRM سرو ابزار ارتباط موثر با مشتریان

با استفاده از تکنولوژی پردازش ابری شما نیازی ندارید نرم افزار CRM را در داخل شرکت خود بر روی سروری نصب کرده و از آن نگهداری نمایید . نرم افزار CRM ابری بر روی سرورهای ارائه دهنده خدمات به شما نصب شده است و او از سیستم شما نگهداری و محافظت خواهد کرد. بنابراین شما به جای خرید و نصب نرم افزار، با پرداخت حق اشتراک می توانید از طریق اینترنت از هرکجا که می خواهید از نرم افزار CRM ابری استفاده نمایید.

نرم افزار CRM سرو همکاران سیستم به تیم های بازاریابی، فروش و خدمات شما این توانایی را میدهد تا در تمام چرخه حیات مشتری، برای تجربه ای بهتر و به یاد ماندنی تر، با یکدیگر همکاری کنند.

چرا از نرم افزار CRM ابری استفاده کنیم؟

سرعت بیشتر، کنترل بهتر، مدیریت موفق تر

مدیریت و نظارت بر فرایند فروش

فراموش نشدن پیگیری ها

فراموش نشدن پیگیری ها

ایجاد بانک اطلاعاتی مشتری ها

ویژگی های کلیدی CRM سرو

کارتابل کاربران و نمودارها

مدیران سازمان با استفاده از کارتابل نرم افزار CRM فارسی خود قادر خواهند بود اطلاعات مفیدی مانند فروش های جاری، برنامه جلسات و تماس ها، پیش فاکتورها، وظایف محول شده به دیگران، نتایج فعالیت های بازاریابی و تبلیغات و… را مشاهده نمایند. کارشناسان شرکت نیز بوسله کارتابل که قابل شخصی سازی براساس نیازهای آنان می باشد، تمام فعالیت های روزانه خود در سازمان را مشاهده خواهند کرد تا بتوانند برنامه ریزی فعالیت های روزانه خود را به راحتی انجام دهند. کارتابل کاری ابزاری سودمند برای دستیابی سریع به اطلاعات مختلف در نرم افزار سی آر ام و افزایش بهره وری است.

فروش در دست

مدیران با مشاهده همه فرصت های فروش سازمان در یک نما می توانند از وضعیت تمامی فروش ها مطلع شوند. همچنین در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری با توجه به آیکن های زرد، سبز، خاکستری و قرمز از وضعیت کارهای همکاران خود در قبال این فروش ها و نحوه ارتباط با مشتری مطلع گردند. این قابلیت از اهمیت بالایی در کاربری نرم افزار CRM ابری به جهت پیشبرد فروش خدمات و محصولات در شرکت برخوردار است.

عملکرد فروش

عملکرد تیم در هفته گذشته چطور بوده است؟ چه فروش های جدیدی در ماه جاری ثبت شده است؟ چه فروش هایی در سه ماه گذشته از دست رفته است؟ پاسخ به تمام این سوالات را می توانید در بخش عملکرد فروش نرم افزار CRM تحت وب مشاهده نمایید. با استفاده از بازاریابی می توانید اطلاعات و اثربخشی فعالیت های بازاریابی و تبلیغات انجام شده در سازمان خود را نیز مورد نظارت کلان و ارزیابی قرار دهید.

گردش کار

گردش کار ابزاری ست که می تواند با خودکار کردن فرایند های موجود در نرم افزار CRM فارسی باعث افزایش بهره وری همکاران شما و در نتیجه کاهش هزینه ارائه خدمات به مشتری گردد. این قابلیت در موارد ضروری میتواند برخی از اقدامات لازم را به تیم فروش و یا خدمات پس از فروش محصولات یادآوری کند و یا کاتالوگ معرفی و تبلیغات را برای مشتریان بالقوه ثبت شده توسط تیم فروش ارسال نماید که این مساله از کاربردهای سودمند نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می باشد.

تحلیلگر crm سرو

ابزار گزارش ساز تحلیلی سرو به شما این قدرت را خواهد داد که در زمان لازم بدون دانش فنی و بدون نیاز به خدمات تیم پیاده سازی سرونو بتوانید از تمام اطلاعات موجود در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، گزارش هایی مانند فروش محصولات در زمان های مختلف به هر مشتری، نتایج تبلیغات در افزایش فروش به مشتری ها، روند پاسخگویی به مشتریان در مرکز تماس و … را استخراج نمایید. شما قادر خواهید بود با نمودارهای کاربردی در CRM به مشاهده و تحلیل اطلاعات بپردازید که این مساله به افزایش سرعت و دقت تصمیم گیری در سازمان شما کمک خواهد کرد.

یکپارچگی با سیستم های مالی همکاران سیستم

استفاده از یکپارچه سازی سرو CRM و سیستم های مالی می تواند کمک کند تا اطلاعات به راحتی و بدون دوباره کاری در سطح سازمان به گردش در آید و در نهایت بهره وری کسب و کارها افزایش یابد. CRM سرو با قابلیت یکپارچگی با نرم افزارهای مالی شرکت همکاران سیستم شامل سپیدار و راهکاران به کسب و کار شما کمک می کند. با این یکپارچه سازی میتوانید با صرف کمترین زمان و هزینه از مزایای گردش یکپارچه اطلاعات بهره بگیرید و اطلاعات مالی مشتریان مانند اطلاعات فاکتورها و پیش فاکتورها و سایر اطلاعات را بصورت دو طرفه یکپارچه نمایید.

خدمات پس از فروش و پشتیبانی

با استفاده از نرم افزار CRM تحت وب قادر خواهید بود درخواست های مدیریت خدمات پس از فروش یا پشتیبانی مشتری ها را دریافت کرده، آنها را اولویت بندی و برنامه ریزی نمایید و پاسخ دهی به آنها را به کارشناس مربوطه تخصیص دهید تا در نهایت بتوانید مطابق با تعهداتتان خدمات مورد نیاز مشتریان را به آنها ارائه دهید. سیستم مرکز تماس و پورتال مشتریان متصل به نرم افزار مدیریت خدمات پس از فروش به مشتریان شما کمک خواهد کرد که بتوانند راحت تر با شما ارتباط برقرار نموده و درخواست های خود را به تیم شما منتقل نمایند. همچنین در هر لحظه از وضعیت درخواست خود مطلع شده و در پایان دریافت خدمات نیز با تکمیل فرم نظرسنجی بازخورد خود را از کیفیت خدمات پشتیبانی شرکت اعلام کنند.

پرتال مشتریان

سرو سی آر ام، محیطی را در اختیار مشتریان سازمان شما قرار خواهد داد که بتوانند اطلاعات فاکتورها و پیش فاکتورهای خود را مشاهده کرده و همچنین پرداخت های آنلاین خود را از طریق این پورتال انجام دهند. این پرداخت ها و تغییر وضعیت فاکتورهای مشتریان به صورت اتوماتیک در سی آر ام نیز ثبت می شوند تا تیم های مرتبط در مجموعه شما در جریان انجام این پرداخت قرار گیرند. مشتریان در صورت نیاز به خدمات پشتیبانی، می توانند در پورتال برای تیم شما تیکت (درخواست سرویس) ثبت کنند که این امکان در بهترین نرم افزار CRM فارسی باعث می شود مدیریت مشتریان خود را به بهترین شکل انجام دهید و در نتیجه افزایش رضایت مشتری های سازمان در نحوه ارتباط و دریافت خدمات را در پی خواهد داشت. می توانید در بخش پایگاه دانش نیز مقالات مورد نیاز مشتریانتان را قرار دهید تا آنها با ورود به پورتال به آن مقالات دسترسی داشته باشند.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما