ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

آموزش مالیات

مالیات بخشی از دارایی های اشخاص است که در جهت تامین هزینه‌های دولت پرداخت می‌شود ، این هزینه‌ها به منظور برقراری امنیت، ایجاد رفاه اجتماعی یا به عبارتی دیگر هزینه ی خدمات عمومی است که دولت ها متحمل می‌شوند. امروزه با توجه به اهمیت مالیات در ایران، یادگیری و آموزش مالیات از دغدغه‌های متخصصین حوزه حسابداری و مالی و همچنین مدیران کسب‌وکار است. در این صفحه راهنمایی جامع برای آموزش مالیات ارائه می‌دهیم.

مقدمات یادگیری مالیات

گزارش خرید و فروش فصلی

تمامی بنگاه‌های اقتصادی یا به عبارتی کسب و کار‌ها مطابق با قانون ۱۶۹ مالیات کشور باید گزارش خرید و فروش فصلی خود را در یک مدت زمان مقرر به سامانه معاملات فصلی الکترونیکی ارسال کنند. تعیین میزان مالیات نهایی کسب و کار‌ها و همچنین تشخیص اینکه مالیات به چه چیز‌هایی تعلق می‌گیرد، فقط در حیطه اختیارات سازمان امور مالیاتی کشور است. در این مقالات به توضیح این نوع از مالیات می‌پردازیم.

آموزش ارسال اظهارنامه مالیاتی

همان‌طور که گفتیم یک نوع از مالیات، مالیات بر درآمد است. کسب‌وکارها در پایان هر سال مالی باید میزان سود و زیان، هزینه‌ها، استهلاک و… به اداره مالیاتی اعلام کنند تا میزان مالیات قابل پرداخت آن‌ها مشخص شود. این اطلاعات در قالب اظهارنامه مالیاتی ارائه می‌گردد. در این مقاله به شکل جامع به توضیح اظهارنامه مالیاتی پرداخته‌ایم.

مقالات مرتبط آموزش مالیات

راهکارها و خدمات ناربن

متخصصین نامی حساب ناربن در کنار شما خواهند بود تا از وضعیت و روال امور مالیاتی خود آگاه شوید و بتوانید با استقرار نرم‌افزار مناسب کسب‌وکار خود به بهترین شکل این بخش را مدیریت کنید. در این بخش به معرفی خدمات ناربن و نرم‌افزارهایی که این شرکت نمایندگی فروش و ارائه آن‌ها را بر عهده دارد می‌پردازیم.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما