ناربن؛ فروش انواع نرم افزارهای سازمانی و ارائه کننده خدمات مشاوره مالی و مالیاتی

آموزش حسابداری

حسابداری، امروزه طرفداران بسیاری دارد و تمامی کسب‌وکارها به آن نیاز دارند. در این صفحه مسیری برای یادگیری و آموزش حسابداری ارائه می‌دهیم.

حسابداری و انواع آن

حسابداری، حرفه‌ای است که وظیفه اصلی آن کمک به مشاغل برای حفظ سوابق مالی دقیق و به موقع است. حسابداران مسئول ثبت سوابق معاملات روزانه یک شرکت و جمع آوری آن معاملات در صورت‌های مالی مانند ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد هستند.

آموزش انواع حسابداری

حسابداری پیمانکاری چیست؟

حسابداری پیمانکاری چیست؟

پیمانکاران در زمینه‌های متنوع و گوناگونی از قبیل راه‌سازی، سدسازی، ساخت تأسیسات و ارائه خدمات فعالیت دارند. این گروه شغلی برای اینکه

حسابداری بازارگانی چیست؟

حسابداری بازارگانی چیست؟

حسابداری بازرگانی شاخه ویژه‌ای از حسابداری است که شامل فرآیند ثبت، جمع‌بندی و تهیه گزارش از معاملات تجاری در یک دوره مالی

حسابداری تولیدی چیست؟

حسابداری تولیدی چیست؟

در واقع یکی از دشوارترین و مهم‌ترین فعالیت‌هایی که در حسابداری انجام می‌شود محاسبه قیمت تمام شده کالا است که حسابداری تولیدی

حسابداری صنعتی چیست؟

حسابداری صنعتی چیست؟

حسابداری صنعتی یکی از مهم‌ترین ابزارهای مدیریت به شمار می‌رود و در واقع این دانش می‌تواند به عنوان کمک بزرگی به قلب

حسابداری خدماتی چیست؟

حسابداری خدماتی چیست؟

خدمات به هرگونه فعالیتی گفته می‌شود که از طرف فردی به فرد دیگر ارائه شده و لزوماً مالکیت چیزی را به دنبال

آموزش اصول و ماهیت حسابداری

معرفی انواع دفاتر قانونی

به طور کلی کلیه رویداد‌های مالی بعد از اینکه در اسناد حسابداری ثبت شدند، به دفاتر مالی انتقال داده می‌شوند. در واقع تمامی رویداد‌های مالی ابتدا در اسناد مالی ثبت شده و به تأیید مدیریت می‌رسند و سپس به دفاتر رسمی که توسط مراجع قانونی تعیین شده است، انتقال داده شده و نگهداری می‌شوند. به این دفاتر که مورد تأیید قانون است، دفاتر حسابداری یا دفاتر قانونی گفته می‌شود.

بهای تمام شده چیست؟

بهای تمام شده کالای فروش رفته(COGS)  مشتمل بر تمامی هزینه‌هایی است که به صورت مستقیم برای تولید کالای فروخته شده و یا ارائه خدمت فروخته شده مصرف شده است. این بها شامل تمامی هزینه‌های مستقیم نیروی کار (دستمزد و حقوق) و هزینه‌های مواد مصرفی در تولید کالاست.

مقالات مرتبط آموزش حسابداری

ترازنامه چیست؟

ترازنامه چیست؟

هدف از حسابداری، ارائه اطلاعات مالی به مدیران سازمآن‌های مختلف است که مدیران یک سازمان با توجه به این اطلاعات مالی برای

صورت سود و زیان

صورت سود و زیان چیست؟

صورت سود و زیان یکی از صورت‌های مالی مهم حسابداری است که میزان سودآوری و عملکرد مالی شرکت را در طول یک

حق ماموریت چیست؟

حق ماموریت چیست؟

برای کارگران بخش های دولتی و خصوصی حقوق مختلفی در نظر گرفته می شود؛ یکی از این حقوق، حق مأموریت است که

انبارداری چیست؟

انبارداری چیست؟

انبارداری به فعالیت‌ها و اقدامات تخلیه، بارگیری، و نگهداری محصولاتِ افراد، سازمان‌ها و بنگاه‌ها در مکان‌هایی به نام انبار با شرایط متناسب برای

راهکارها و خدمات ناربن

نامی حساب ناربن شرکتی متخصص در زمینه خدمات مالی و حسابداری است. متخصصین ناربن می‌توانند شما را در امور حسابداری همراهی کنند. همچنین می‌توانید از طریق نرم افزارهای حسابداری مناسب کسب‌وکار خود، امور حسابداری را به شکل بهینه‌تری انجام دهید.

favicon

نامی حساب ناربن

شرکت ناربن با آمادگی کافی، تجارب لازم و رویکردی نوین آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت ها و سازمان ها می باشد. ناربن موفقیت های خود در ارائه خدمات به بیش از ۹۰۰۰ مشتری را مرهون برقراری رابطه ای دوستانه و مفید با مشتریان خود می داند و با ایده های بدیع در ارائه خدمات در صدد بسط و گسترش این موفقیت است.

اطلاعات تماس

طراحی وبسایت توسط نردوما